| Mattia_Mantovani_1991 a întrebat:

Daca cumpar Minecraft Premium ramane contul permanent?

Răspuns Câştigător
| xionutz12 a răspuns:

Nu recomand să-ți mai cumperi Minecraft Premium doar pentru contul premium deoarece un prieten de al meu nu m-a ascultat când i-am spus, și era foarte disperat după acest joc numit Minecraft, eu în prezent am 15 ani dar când aveam vârsta de 10-11 ani mă jucam și eu ca disperatul Minecraft, la un moment dat mi s-a luat, cum s-ar spune și nu mai e atât de frumos.
Oricum după câteva luni contul o să-ți fie furat, și regreți pentru banii donați.
Dacă vrei mă asculți, dacă nu, nu.
Dacă crezi că merită, poți să ti-l iei.
Iar dacă ai prieteni care au contul premium și nu joci prin intermediul hack-urilor / cheats-urilor cere-le contul lor pentru un meci de Skywars, etc. pe un server premium.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur ca este permanent, doar sa nu uiti parola si sa nu iti stergi adresa de e-mail pe care ai folosit-o cand l-ai cumparat.