| 1Q a întrebat:

Daca cumpar un cablu HDMI pot vedea filme pe xbox 360 in HD?

2 răspunsuri:
| adytzul89 a răspuns:

Poti vedea filme cu orice cablu, iar daca tu faci contiunea cu un cablu hdmi la un monitor care sa aiba HD ready sau FullHd, atunci da, poti spune ca poti vedea filme HD.acuma depinde si de xbox-ul 360 al tau daca suporta filme HD.happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar numai cu conditia ca televizorul sa aiba o intrare HDMI.
Verifica acel cablu sa fiew ecranat si de calitate, nu-ti recomand sa-l cumperi din targuri de vechituri, poti arde placa video a televizorului ori avaria iremediabil consola xbox.