| Dragosoprea a întrebat:

Daca cumpar un iPhone 5 blocat cu icloud, il mai pot debloca cumva?

3 răspunsuri:
| 1AngryMan a răspuns:

Dinu numai induce oamenii in eroare! Imediat ce apare jailbreak pentru ios 7.0.4 vor putea fii deblocate adica cam intr o luna 2 apare si in Romania, acum multi spun ca nu merg dar mai sunt cativa care le pot face ba daca poti sa intri in meniul telefonului, daca stii adresa de email al contului icloud evident fara parola si daca are sh urile salvate, dar nimeni nu are habar de asta mai ales daca sunt furate nu au de unde stii.

| Dragosoprea explică (pentru 1AngryMan):

Multumesc pentru raspuns! happy

| dinumario a răspuns:

Daca ai bani sa mergi pana prin California da, daca nu nu poti