| Filipescu a întrebat:

Dacă cumpăr un laptop trebuie să instalez și antivirus la internetul fix? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce nu ai instala? Bine, daca rulezi Linux nu e cazul. La Windows 10, e suficient sa casti ochii pe unde navighezi si antivirusul inclus in OS e foarte bun.

| darrio2007 a răspuns:

Da. Instalezi la laptop nu la internetul fix.

| gabicoo a răspuns:

Da!
Nu există diferențe între internetul fix și cel mobil când e vorba de viruși!
Recomand Avast Free. E cel mai bun antivirus gratuit. Mult mai bun decât antivirusul implicit Windows Defender.