| Ralu_Raluca_1999_clps a întrebat:

Daca dai resetla tablet de multe ori ce se intampla?(am dat si nu mai merge sa instalez nimic)

3 răspunsuri:
| Istrate_Cristian_1980 a răspuns:

Pai decat iti stergi tot de pe dispozitiv, dar nu este normal sa nu mai poti sa instalezi nimic, sa mergi la un centru gsm sa vezi ce ai sau mai dai reset o data sivezi daca merge

| ghostrieder a răspuns:

Daca ai Android pe tableta si iti da un error cand vrei sa instalezi vreo aplicatie de pe PlayStore, cauta pe google eroarea si vei gasi rezultat si eu primesc de multe ori ( dupa ce imi reset tableta ) erori.

| aalexei a răspuns:

Nu poti instala nimic pana nu setezi din nou contul google. Dupa asta intri in google play si instalezi tot ce vrei, si iar dai reset happy