| Teo2061229 a întrebat:

Daca dau reboot la Samsung mi se sterg pozele?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Clorox a răspuns:

Nu, dar daca dai factory reset da, o sa ti se stearga happy

| RaduCiprian a răspuns:

Nu.

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Reboot = repornire
Reset/Factory Reset= resetare / stergere date telefon
De mentionat in cazul factory reset se va sterge totul din memoria telefonului, daca ai card, ce este pe card va ramane.

| AndreiHuh a răspuns:

Cred ca se refera la resetare din fabrica. Si da, daca te referi la asta, o sa ti se stearga tot ce ai in memoria telefonului. Apropo, e indicata aceasta resetare din cand in cand.

| Sweet04 a răspuns:

Nu

| hurmuzionut a răspuns:

Salut! Daca dai "reboot"(restart) nu pierzi nimic. Ai grija sa nu dai "restore" (resetare / factory restore/ etc.)winking

| Sovrea_Sabin_1997 a răspuns:

Depinde daca le ai pe card sau in memoria telefonului. Daca le ai pe card, nu se sterg