| Gangstaass a întrebat:

Daca dau upgrade la windows 10, trebuie sa reinstalez driverele? upgrade si las asa totul cum era bifez keep files program and data. Daca nu, conteaza ca dau de pe stick/dvd sau din pc direct?

Răspuns Câştigător
| Username55 a răspuns:

Daca upgrade-ul vine de la Microsoft, driverele vor for fi instalate pentru acea versiune de Windows in mod automat. Upgrade-ul ar trebui facut, zic eu, direct din PC ca sa nu existe vreun dubiu in ceea ce priveste functionalitatea.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Dar ce greutate sa instalezi niste drivere?
La mine nu a trebuit.

| Jimtheghost a răspuns:

Nu trebuie instalat nici un driver. Update-ul vine direct de la Microsoft, iar tot ce trebuie sa faci tu e sa apesi pe ok de cateva ori. straight face