| printzu85 a întrebat:

Daca deblochez pe cineva de pe SKYPE trebuie sa astept sa imi dea accept exact ca si cum i-as trimite cerere de prietenie?

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Nuhappy

1 răspuns:
| printzu85 explică:

Am blocat un prieten pa SKYPE si acum vreau sa il deblochez, intrbarea era daca atunci cand il deblochez lui ii apare ca o cerere de prietenie sau daca este avertizat cumva si eu trebuie sa astept ca el sa imi dea accept sau pur si simplu ii bau deblocare si apar in lista lui ca inainte. Multumesc