| AlexandruRecan a întrebat:

Daca descarc un joc pe stick si il instalez tot pe stick pot sa pun jocul pe alt pc deja instalat?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Fizic, ai putea incercat. Practic cel mai probabil n-o sa mearga, (decat la putine jocuri) pentru ca ai nevoie de toate urmele facute de acesta: path, registrii etc. Pe scurt, o sa mearga doar cu unele jocuri.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Niciun program deja instalat pe un pc nu o sa mearga copiat pe un al pc. Pentru ca la instalare un program se imprastie in mai multe foldere; unele dintre acestea sunt deja create (cum este windows), altele si le creeaza el cand se instaleaza.
Deci este imposibil de copiat tot programul/jocul.

| Andreeush a răspuns:

Nu va merge.