| Sandu3 a întrebat:

Daca detii un telefon cu Android, automat ai un cont Google, da? Si vrei de exemplu sa-ti faci un canal pe YouTube in care sa postezi ce doresti.Intrebarea mea este:poti avea mai mult de un canal pe YouTube? Poti de exemplu sa-ti faci trei canale apartinand aceluiasi cont Google? Evident, cu nume diferite?

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Merg maxim 2 canale, cel cu numele de la contul Google + 1 secundar cu ce nume disponibil doresti tu.

2 răspunsuri:
| UnderVoltage a răspuns:

Cel mai simplu folosesti 3 conturi de Google.

| Costin1900 a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge cu acelasi cont Google, dar poti incerca, sunt sanse de 90% sa reusesti