| RAY a întrebat:

Daca doua persoane stau in acelasi pe acelasi cont de f stiti voi site ul, unul dintre ei va fi deloghat?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da. De exemplu, eu când mă conectez de pe telefon trebuie sa mă loghez, dacă intru și de pe laptop acolo deja sunt delogată, deci trebuie iar sa mă loghez. Degeaba as salva parola sa nu fiu delogată, deși nicio șansă.

| Freya1 a răspuns:

Nu

| Bondarel99 a răspuns:

Eu intru de pe telefon și de pe tableta in același timp si nu mi s-a întâmplat niciodată sa îmi spună ca e ceva inneregula.

| Bondarel99 a răspuns:

Nici nu m-as fi gândit la așa ceva laughing
Credeam ca și tu tot de Facebook vorbesti.

| RAY explică (pentru Bondarel99):

Nu cred ca vi delogat si eu stau si pe tel si pe laptop pe contul de pe TPU

| tpujan a răspuns:

Spionezi? xD

| RAY explică (pentru tpujan):

Nu spionez nimic