| anonim_4396 a întrebat:

Dacă duc un iPhone x la iCentre in București și dacă pun o diferența de bani primesc iPhone xs sau xs max?

3 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

De ce sa dai un telefon asa scump pentru altul care nu este mai bun decat cel de fata

| VladRCZ a răspuns (pentru Illuminati2016):

Pai e vorba și de design și m.am uitat la specificații și era mai bun xs MAX, si vreau sa știu dacă este adevarata acea chestie

| Illuminati2016 a răspuns (pentru VladRCZ):

Eu zic ca nu are rost sa schimbi un telefon asa bun care te va duce ani buni daca ai grija de el si noile iphone uri nu sunt cu mult peste X