| alexRE a întrebat:

Daca e sa aleg intre PS3 SI XBOX360 care ar fi alegerea ideala?

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Xbox 360

| maniac a răspuns:

Xbox 360 chiar daca este mai ieftin se vede la o rezolutie mooooooooolt mai buna ca ps3

| KillAWolf a răspuns:

Desigur Xbox360 deoarece: 1)Este mai ieftin. 2)Jocurile pentru Xbox360 sunt mai ieftine decat cele pentru PS3. 3)Grafica este mult mai buna pe Xbox360. Daca nu ma crezi, intra pe www.youtube.com si scrie la search "ps3 vs xbox360". Sper ca te-am ajutat:D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atent aici, m-am documentat bine si iti pot spune: Xbox-ul are o grafica mai buna, dar PS3 are un procesor mai bun | la Xbox cota ca sa apara RROD(RedRingOfDead)este de 50-56%, iar la PS3 este de 5-16% | la Xbox joci in retea(reteaua este imensa, peste 3 miliarde de gameri), la PS3 nu e cine stie cine ce... | Xbox-ul nu are o interfata asa de buna la fel ca PS3 | La PS3 modat(cu JailBreak- e prin stick)iti trebuie Blu-Ray care costa 5-60ron si nu se gasesc momentan in Romania(in Moldova mi se pare) | controler-ul la Xbox e mai bun(mai eficient.) pe cand cel de la PS3 s-ar zice ca e mai greu(si mai greu de manuit butoanele) | Eu, personal as alege XBOX-ul, deoarece va aparea KInect-ul(un gadget super tare... dai search pe youtube si ai sa vezi) si daca il modezi vei avea nevoie decat de DVD{+/-}{R/RW} {-Dl}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu va ganditi decat ca-i ieftin si-l poti moda dar ps3 iti ofera o garantie mare si este foarte fiabil.la grafiga sunt la fel doar ca Xboxu' are culorile mai deschise si.ATAT in rest este net superior PS3-ului intra pe net si vezi ce zic cei mai innraiti gameri si pe youtube daca va uitati ps3 a castig "the Console Wars" so.

| Micheline a răspuns:

PS3happy. E super fain.