| VibeTrix a întrebat:

Daca este spart tot ecranul de la un Lg Leon, merge sa-l schimb? Cam cat ar costa? Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc!

9 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Bă ce întrebări stupide, cât să coste mă? Suma se încadrează între 100 şi 500 lei, du-te cu el la reparaţii, de unde vrei să ştim noi?

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Mai usor cu "Ba". Na. Am intrebat, daca nu ai un raspuns bun nu mai raspunde! La naiba, trebuie sa-ti spun de fiecare data! Tu raspunzi doar asa ..sa te afli in treaba. Draga, nu mai scrie asa mult, stici tastatura!

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

De unde vrei să ştim noi cât costă? Nu e laborator aici să-ţi schimbăm display-ul du-te la reparat cu el şi întreabă în felul următor : " Bă tâmpitule cât costă mâncaţi-aş **** ta să schimb display-ul? Dacă mi-l repari pe gratis te duc direct în pat". Zii aşa sigur o să ţi-l repare pe gratis.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Esti nesimtit. Eu nu ti-am vorbit asa..Era o simpla intrebare. Sa--mi bag ************************************************************************! Eu am intrebat..ca na, poate a avut cineva si stie! numai cometa copchile!

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

Copchil? Sunt cu 2 ani aproape cu 3 mai mare de cât tine, mie să-mi spui nene.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Okay,nene.

| LTAA a răspuns:

La service, pretul depinde. Nu pot sa iti zic, mergi la magazinul de unde il ai si intrebi cat costa.

| notefree a răspuns:

Find un model mai nou o s-a cam coste

| Gaby798 a răspuns:

Se poate schimba. ecranul costa cam 150, maxim 200 de lei.