| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

Daca eu am windows XP cu interfata de la vista.Si sa zicem ca vreau sa sa-mi pun bara de la windows7.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cu așa ceva se srtică windows-ul. Dacă vrei Windows 7 sau Vista de ce nu le instalezi direct... Dacă ai windows xp normal se poate folosind windows 7 transforming pack, dar nu recomand să faci așa ceva.Succes

| spaghetty a răspuns:

Prostiile astea iti fac windowsul sa lucreze mai greu decat de obicei.Am avut si eu xp si am bagat teme de astea si stiu cum e.straight face