| sebaseba77 a întrebat:

Daca eu vreau sa fac update la pc-ul meu cu windows 7 si vreau sa pun windows 10, trebuie sa am spatiu cat pentru tot windows-ul? PLS HEEELP

6 răspunsuri:

Poti sa-i pui Windows 10. La instalare formatezi partitia C:/ si vei avea tot atata spatiu.

| sebaseba77 explică (pentru AppleFanBoy):

Daca o formatez voi pirede tot din ea?

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Pierzi tot.Dar vezi ca windows 10 arata urat. Nu are multe.

| KlibrDM a răspuns (pentru EstiFericitaSauTrista):

Aspectul unei versiuni de windows este total subiectiv. Poate lui, la fel ca si mie, ii place mai mult interfata metro.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Depinde de hard diskul care il ai

Vei pierde orice program sau joc instalat de tine pe C:/. Daca ai programele pe D:/ este foarte bine pentru ca le vei instala apoi in Windows 10.