| ș53fan a întrebat:

Daca fac backup datelor de pe whatsapp dand pe butonul de backup si apoi dau resetare telefonului respectiv, cand voi recrea contul de whatsapp imi mai recuperez conversatiile si tit ce am sua le voi pierde?

3 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Cred ca back up-ul se face in sdcard. Dupa resetare gasesti fisierul salvat in sd card.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ramane cand te conectezi inapoi....scoate cartela si cardul si dai reset dar in WhatsApp e ceva o optiune sa se stearga convorbirile dupa nu stiu cat timp

| alecse18 a răspuns:

Da poti face asta, o sa stai mult happy