| Stefan19151299 a întrebat:

Daca fac backup-ul la pozele din telefon si dau resetare la setarile din fabrica, mi se sterg pozele? vreau sa fiu sigur, nu vreau sa le pierd

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Acel backup trebuie sa il stochezi undeva. daca ai cont google e ok sa le stochezi acolo datele si apoi dupa restart dai sincronizare si pozele sunt la locul lor.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca faci back-up ce te mai intereseaza sau nu daca se sterg?

| halogen001 a răspuns:

Se pot stoca pe net, pe un card de memorie daca telefonul are card de memorie SD, sau in calculator.

| danutzu96 a răspuns:

Daca ai facut backup tocmai de aia l-ai facut sa il pui pe altceva nu? Altfel ce rost mai are.