| Steinhaus a întrebat:

Daca filmez cu Fraps si pun muzica pe fundal si eu am casti si se aude muzica in casti...se va auzi si in videoclip cand il pun pe Youtube?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Daca da probabil vei primi avertisment care va spune ca s-a potrivit cu un continut terta parte (continutul audio).
Eu la jocuri dadeam of de la setari la audio, la music pentru a le putea pune pe Youtube.
La mai multe avertismente de acestea(s-a potrivit cu un continut terta parte) contul va fi inchis.Nu stiu la cate avertismente.

1 răspuns:
| D3letrix a răspuns:

Da.