| anonim_4396 a întrebat:

Daca i-am dat System Restore la Windows dupa ce am luat virusul acel cu "Politia Romana" e posibil ca inca sa-l am in sistemul de operare? Daca da de unde-i sterg fisierele. Safe Mode cu Command Prompt si apoi?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Da ramane virusul.
recomand bitdefender sigurul antivirus din lumea asta care blocheaza paginile web cu un mesaj mare rosu "CA E VIRUSAT SITE-UL"
si scapati usor.
http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

2 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

De ce toti cadeti in plasa. Cea mai mare minciuna iti cerea cumva si niste bani ca sa scapi de belele?

| anonim_4396 explică (pentru sickoffallthings):

Cine a cazut in ce plasa? Eu am intrebat cum sterg fisierele viruslui in caz ca mai e in Windows pentru ca nu vreau sa mi se blocheze iarasi calculatorul si sa nu mai am control asupra lui... Si da, 300 de lei "amenda" laughing Oricum intri putin in panica de ce sa nu recunosti...