| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau de pe un site un telefon iphone 6s si scrie ca este mtk, are ceva? este fake? Persoana respectiva il ofera foarte ieftin, fata de pretul initial. Accesoriile sunt originale. Nu este desfacut, merge 10/10. Credeti ca merita? Oare este fake?

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Mtk vine de la Media Tek
Este o imitație

| K0sti a răspuns:

Dati banii pe prostii...

| elen004 a răspuns:

Daca am intrebat asta nu inseamna ca dau banii pe prostii. Daca nu are legatura cu ce am intrebat eu, poti sa nu mai comentezi degeaba si sa tiiii pentru tine propriile pareri.

| sltlp a răspuns:

Ba inseamna ca dai banii pe prostii, pentru ca daca tu vezi ca ala cere de 10 ori mai putin decat pe un 6s original, e normal sa te intrebi ce are. Apropo, 6s, daca gasesti sub 2500 lei nou nout, e fake probabil