| alex1135 a întrebat:

Daca iau o muzica de pe dirpy.com si o bag pe telefon se viruseaza si telefonul? (AM CALCULATORUL PUTIN VIRUSAT)
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Teoretic nu ....virusii de obicei ataca windowsul, atata timp cat nu ai trojeni facuti de nasa, nu prea ar trebui sa te ingrijorezi ca o sa iti atace si telefonul!
totusi ....nu se stie niciodata!
downloadeaza malware-bytes anti malware ca sa scapi de virusi... e cam cea mai buna solutie free de pe piata
http://www.techspot.com/downloads/4716-malwarebytes-anti-malware.html