| xSega a întrebat:

Daca ii schimb firmware-ul la un Samsung j5 2016 de va șterge totul de pe telefon inclusiv conturile?

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da!

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, daca ai Android 6 si ai primit update la 7, si ii dai instalare nu se va sterge nimic, daca vrei sa schimbi cu un Custom Rom va trebuii sa ti fac Back-up de date!

| xSega explică (pentru GoldenBoy17):

Dar vreau să știu dacă se va șterge și contul de Samsung pentru că nu îi mai știu parola și de asta vreau sa ii schimb firmeware-ul

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Sti tu ce stii, dar la cum scrii.

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru xSega):

Cum scriu frate?

| Apocalipsa22 a răspuns:

Da!