| Effy12 a întrebat:

Daca imi aiu play station 2 decodat pot sa imi fac jocuri pe cd din calculator?

Răspuns Câştigător
| Stefan3D a răspuns:

Logic happy doar sa fie in formatul pentru PS2 happy Bafta

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da

| yonutz1 a răspuns:

Da, dar trebuie sa stii cum sa faci CD-ul.

| DANI_1590 a răspuns:

Da!
le downloadezi si le dai burn cu power iso

| DoctorulLove a răspuns:

Poti dar numai cu un program de convertare, adica foarte greu, mai putin probabil. Cd-ul cu joc difera de la consola la consola si nu sunt asemanatoare cu cele de pe PC.

| TFK a răspuns:

Trebuie sa ti le pui in dvd, cu ashampo, nero.etc...dar jocurile trebuie sa fie de ps2winkingwinking,dar daca ai de ps2 in calculator,da, poti, dar cele de pc nu mergwinkingwinking

| alinutz_2893 a răspuns:

Da

| george1993_5802 a răspuns:

Da daca jocurile downloadate de tine dupa net sunt pentru. playstation2 (ps2) sunt sute de jocuri speciale pentru. asa ceva bafta