| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Daca imi cumpar o cartela, cat timp rezista ea fara sa platesc credit?
Mai exact, vreau sa imi iau o cartela, dar apoi sa nu mai am nimic de platit. Chiar daca eu nu am minute sau mesaje, dar macar sa poata altii sa ma sune. Pot face asta sau mi se inchide cartela dupa un timp?

2 răspunsuri:
| sebisebi95ro a răspuns:

Daca nu reincarci intr-un anumit timp vei intra in perioada de gratie si dupa perioada de gratie ti se va inchide numarul permanent!