| Cristian2003 a întrebat:

Daca imi cumpar o tastatura iluminata pentru PC o pot conecta si la laltop si daca da in timp ce este conectata pot face chestii doar cu ea sau si cu tastatura de la laptop?

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Da. Doar să te asiguri că tastatura are mufă USB și nu PS2 (în general, laptopurile nu au PS2 și nici nu se mai folosește).

| I0nuT55 a răspuns:

Sigur ca o poti folosi ai la laptop, si da, poti folosii si tastatura laptopului, si tastatura pe care o bagi happy