| enealex872 a întrebat:

Daca imi duc procesorul in maximul de nuclee adica 8 si am laptop se poate intampla ceva?
Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Nu, deoarece cooler-ul este facut sa reziste cu puterea maxima a procesorului la Laptop, de asta nu se poate face Overclock, dar totusi ar fi bine sa ai si un cooler extern pentru asa ceva, e mai bine pentru componentele tale. Bafta!

| enealex872 explică (pentru IonutR1):

Mss

| enealex872 explică (pentru IonutR1):

Auzi. dupa ce mi l am dus in mai multe nuclee am lag si in jocuri si in dekstop. daca ii schimb windows ul isi revine?