| S0nofS4tana a întrebat:

Daca imi iau un telefon, pot sa-i maresc procesorul si memoria interna?

Răspuns Câştigător
| consilierultau001 a răspuns:

Nu este imposibil. dar de ce nu iti iei un telefon cu procesor si memorie mai mare? adica este mai incomod sa il "tunezi " tu... ce zici merit funda?
adica poti sa te mai interesezi ca raspunsurile tot asa vor fiwinking

| S0nofS4tana explică (pentru consilierultau001):

Da dar este mai scump, oricum mersi.

8 răspunsuri:
| Inteligentul_9769 a răspuns:

Nu poti sa i maresti procesorul! Memoria poti doar daca ai card!

| MariusCs a răspuns:

Cu cardul de memorie ii poti mari memoria, si stiu ca tot asa si rami

| consilierultau001 a răspuns:

Depinde ce telefon. da poti sa iei un card mai mare

| S0nofS4tana explică (pentru consilierultau001):

Dar procesorul pot sa-l maresc?

| xDarKy a răspuns:

Da da te costa mult

| s3by98 a răspuns:

Procesorului i se pot face modificari sa-l aduci la o frecventa mai mare, dar nu prea sunt de folos si nu merita.

| koolarion a răspuns:

Procesorul nu ai cum sa-l schimbi, este integrat pe placa de baza.
Memoria merge marita numai daca ai slot pentru card de memorie.