| raresv10 a întrebat:

Daca imi instalez grand theft auto: san andreas imi cere bani?

2 răspunsuri:
| frederyc a răspuns:

Nu, daca piratezi un joc sansele sunt ca politia sa-ti gaseasca IP-ul si sa vina dupa tine. Vei fi dat in judecata pentru furt calificat si piraterie (6-12ani).

| AFR81 a răspuns (pentru frederyc):

Sa fim seriosi. Toata lumea in Romania descarca filme, jocuri sau muzica de pe asemenea site-uri. Cati oameni trimisi in judecata pentru asa ceva ai vazut tu? Si un raspuns pentru intrebare: Daca le vei descarca de pe site-uri "speciale" (nu pot sa le enumar aici pentru ca nu ma lasa TPU-ul), nu vei plati niciun ban.