| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi schimb numarul de whats app ( direct din setarile whats app ca sa pot avea inca acces la istoricul conversatiei ) si am pe cineva la block, il scot de la block inainte sa schimb numarul dar el inca mai imi are numarul salvat in telefon o sa ii apara noul meu numar de telefon pe whats app? Sau cum functioneaza optiunea asta?

1 răspuns:
| Kanajambe69 a răspuns:

Optiunea asta cu schimbatul numarului de telefon iti pastreaza informatiile de pe cont, mutandu-le pe noul numar de telefon.
Ex: detaliile contului (poza, nume etc), grupurile de whatsapp in care esti.