| goinadacian a întrebat:

Daca imi schimb placa video pierd ce am in D sau in C?

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu.HDD e cel care contine partitiile respective.

| stlucian a răspuns:

NU TOATE DATELE TALE SE AFLA PE HDD SAU PE SSD ACUMA DEPINE. Poti sa o inlocuiesti fara probleme.Deci partitiile respactive NU se afla pe placade baza sau pe alt device! in afara de cele enumerate mai sus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, normal. Partitiile cu ce este in ele sunt stocate pe un SSD/HDD.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Daca nu schimbi HDD sau nu iti reinstalezi Windows-ul, va ramane.

| RazvanXD21 a răspuns:

Nu

| Necula_Mihaita_1988 a răspuns:

NU. Nu pierzi nimic din partitiii, dar asigurate ca inainte sa o scoti din pc si sa o pui pe cealalta, sa dezinstalezi driverul celei vechi.