| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi shimb windowsul mi se reseteaza programele?

Deoarece am sters cateva fisiere din.net framework. Si vreau sa il am inapoi. Am incercat sa il descarc dar nu merge.

Deci daca reinstalez windowsul o sa mi se reinstaleze.net framework?
Am windows7 si nu e original. Imi puteti spune clar daca da sau nu?
Deci daca reinstalez windowsul o sa mi se reinstaleze.net framework? funda.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Dupa formatare se sterge totul. apoi prin Microsoft update, da, trebuie sa primesti intre altele si net.framework.
insa mai bine le descarci manual. le gasesti in pagina Microsoft.

| IamSad a răspuns (pentru gelu1970):

Am incercat dar nu merge. Deci mai bine imi reinstalez windowsul?

| gelu1970 a răspuns (pentru IamSad):

Eu nu as formata pentru atat.
trebuie sa le poti descarca.
iti da o eroare sau ce anume se intampla cand incerci sa descarci?

| IamSad a răspuns (pentru gelu1970):

Poate nu am facut eu ceva bine. Imi poti da un link de unde il descarc te rog?

| IamSad a răspuns (pentru gelu1970):

Nu merge...Cred ca mai bine formatez windows-ul. Macar asa o sa il am direct fara sa ma mai complic.

| gelu1970 a răspuns (pentru IamSad):

Citeste mesajul ce am trimis