| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi sterg istoricul se mai poate vedea ce am facut eu pe net? mai raman pe undeva pe la cosul de gunoi?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Stai linistita ca nu se uita nimeni la ce faci tu, sunt milioane de combinatii nu o inimereste el pe cea cu pricina.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai vede la ce filme porno te ai uitat daca ai sters datele de navigare de la browser

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe langa istoric, raman si informatii despre activitatea ta pe internet, de exemplu cand incepi sa scrii o adresa, iti arata adrese cu aceeasi litera la inceput, pe care ai mai intrat. Asta chiar daca ai sters istoricul.