| Gabriel_Marius_1995 a întrebat:

Daca imi sterg un cont de facebook imi pot face inca unul pe aceeasi adresa de email ca primul cont(cel sters)?

Răspuns Câştigător
| Ciprian6912 a răspuns:

Salut,pe acel id a fost facut un facebook si nu mai poti face altul pentru ca contul de facebook va ramane pe acel id chiar si dupa steegere dar nu vei mai putea primi notificari/mesaje/cereri pe acel facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor Funda?

2 răspunsuri:
| B3B3NI a răspuns:

Da,poti sa iti faci dar numai dupa ce ai sters acel cont.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Nu poți! Și eu mi l-am șters ca fraiera și după a trebuit să îmi creez alt ID. ca să îmi fac alt cont pe facebook. Funda?