| Twinflamehealr a întrebat:

Dacă înainte ca scoala sa ne faca adresele de gmail pentru classroom le-am folosit pe ale noastre personale inseamna ca dirigintii au putut vedea ce am accesat noi?

Răspuns Câştigător
| NoisyLight a răspuns:

Adresa de e-mail este pentru corespondență, nu pentru accesare pagini web. Deci, nu poate să vadă pe unde navighezi pe net.

2 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Daca ai un browser bazat pe chromium cum e chrome, si in el te loginezi cu contul tau, atunci history se v-a pastra la google, nu nu mai in browserul tau
si in cazul asta si numai in cazul asta
daca proful iti stie parola, da
sau il pui ca iti administreaza contul
insa altfel, NU