| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca incerci sa te conectezi pe laptop la o retea wireless fara fir ascunsa si la nume de retea nu te pricepi si scrii ceva gresit, in afara faptului ca nu se conecteaza, poate exista vreo problema? A aparut ca a fost adaugata reteaua, dar am gresit, nu trebuia sa o adaug.Am o problema cu internetul si am intrat din greseala la optiunea asta.Banuiesc ca nu afecteaza reteaua existenta(care nu este ascunsa)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-are nimic. Keep calm și rămâi pe rețeaua existentă

| Uvox a răspuns:

Nu are nicio legătură.
Doar ca wireless e întotdeauna fara fir.

| PainTech a răspuns:

Nu exista absolut nicio problema. Poti sa gresesti o mie de ori SSID-ul fara sa strici ceva.