| Strongman a întrebat:

Daca inchid pc-ul de la butonul de deschidere de la unitate are ceva?

Răspuns Câştigător
| anaana2323242 a răspuns:

Masters10. nu se intampla nimic.eu asa imi inchid pc si inca merge.si fac asta de o lunabig grin... funda?big grin

7 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Pai... daca tot faci asa, pot aparea bsod-uri de la un timp, plus poti crea bad-uri la hard-disc si trebuie reparate bad-urile.eu iti recomand, frumusel, sa ii dai shut down de la sistemul de operare

| DSGline a răspuns:

Poti sa til opresti si de acolo dar ii scurtezi viata de durta de accea este Turn off ca sa il opresti de acolo eu iti zic sa til opresti normal ca o sa iti tina mai mult si ar fi problema ca pti sa ii faci niste BAd uri pe HDD si multe eroei de sistem!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Iti sugerez sa il stingi normal de acolo doar il strici

daca te-am ajutat 1 funda te rog

| bogdan74688 a răspuns:

Nu are nimic, doar ca risti sa'l "aranjezi"
taindu'i alimentarea fortat, ii blochezi activitatile, si'l lasi "in aer" sa zic asa, deci nu se inchide cum trebuie, si mai ramane cu programe/comenzi neterminate - iar asta poate duce la unele erori de sistem - sa produci o instabilitate a sistemului, e o probabilitate destul de scazuta, si depinde de la un sistem la altul, dar nu imposibila happy inchidel normal mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni1996 a răspuns:

Eu am avut probleme cu pc-ul (cica din cauza asta). mai bine nu il stinge de acolo.

| fBogdan a răspuns:

Pai daca faci tot asa o sa ai surpiza sa nu se mai aprinda big grin