| LLuk21 a întrebat:

Daca intr-o convorbire telefonica la casca mea bluetooth persoana cu care vorbesc se aude din cauza ca microfonul castii mel capteaza sunetul din difuzor...
HEEELP HEEELP
Multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu intelegi ce ai scris?

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

laughing De ce? Este important sa intelegem noi? Lui ii este destul ca intelege el.

| ziftode a răspuns:

HEEELP inteleg, restul...
poti sa tastezi te rog, cu toti DINTII, IN ACELASI TIMP?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bluetooth nu blethoot. Sau macar scrie BT ca sa nu te mai faci de ras. In rest nici eu nu am inteles intrebarea.

| nedeea86 a răspuns:

Am doar un sfat pentru tine: du-te inapoi in clasele primare, sa inveti din nou sa scrii cum trebuie (atat in romana, cat si in engleza) si apoi vino inapoi cu intrebarea formulata corect sa inteleaga toata lumea ce ai nevoie. Din ce am citit in postarile tale, esti in clasa a 6-a si cu probleme in amor... ar fi pacat sa te alaturi si tu analfabetilor din tara asta. Fa-ti un bine si invata sa scrii cum trebuie!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru nedeea86):

O punem pe Viorica Dancila sa citeasca. Ea sigur intelege. laughing

| nedeea86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, degeaba radem de Viorica Dancila sau de altii ca si ea. happy Nu se va schimba nimic prin faptul ca radem de altii sau ii aratam cu degetul. Lor nu le pasa. Crezi ca baiatul o sa imi ia in considerare sfatul? happy Asta e cea mai mica problema.