| stefyk97 a întrebat:

Daca intru pe internet pe iPhone prin WiFi si am cartela de abonament in el, fac cost suplimentar? Sau nu se taxeaxa cand e prin wirelles?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu, nu te taxeaza!

| miha90z a răspuns:

Cand esti cu wifi nu se taxeaza

| Summer a răspuns:

Cand te conectezi cu Wirelles inseamna ca te conectezi la o retea oarecare din preajma ta ce are o modem Wireless. Nu are treaba cu abonamentul tau, deci nu vei face nici un fel de cost suplimentar!

| Cami28 a răspuns:

Daca te conectezi prin WiFi nu faci cost suplimentar am si eu si am incercat, doar asigurate ca te-ai conectat si nu e nici o problema happy

| cryaualamik a răspuns:

Nu te taxseaza.doar de aceea iti cere parola happy asa ca navigeaza linistit pe nethappy