| TheMiru01 a întrebat:

Daca iti faci cont pe google si pe youtube, costa ceva? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Anusha_9111 a răspuns:

Nu costa nimic happy pe google te loghezi cu e-mailul, iar pe yotube iti faci simplu cont si nu te costa nimic. Si eu am big grin

16 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este gratis sefa!

| yonutz1 a răspuns:

Nu costa nimic, totul e gratis.

| SilentStriker a răspuns:

Nu te costa nimic. tongue

| plasticsmile a răspuns:

Nup, nu are ce sa te coste

| Smile94 a răspuns:

Nu, nu costa nimicwinking

| AdeNoid a răspuns:

NU, nu costa nimic, si eu am cont pe ambele si nu ma costa nimic, in plus e super distractiewinking

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu, este gratis! happy

| ioana_5848 a răspuns:

Nu costa nimic. eu am cont la amandoua si nu costa nimic

| StopCardiak a răspuns:

Nu am eu cont si pe youtube la fiecare postare primesti bani!

| Eu500 a răspuns:

Sal sunt darinel nu te va costa nimic si eu am cont si nu ma costat nimica sper sa iti fiu de ajutor

| Brodi a răspuns:

Nu costa nimic, dar daca iti pui varsta mai jos de 18 nu te lasa

| MeAndreea a răspuns:

Nu costa nimic, dar trebuie sa iti dai numarul de telefon, si vei primi un mesaj cu un cod pentru activarea contului!

| didule a răspuns:

Nu, nu te costă nimic. happy.

| DrAgOn98 a răspuns:

Nu costa nimic happy. este chiar mai bine daca iti faci ai unele avantaje. big grin