| Fabiana1 a întrebat:

Daca iti schimbi parola de multe ori pe Facebook ti se blocheaza contul? Pentru cate schimbari ale parolei de blocheaza? Si daca da, cum se deblocheaza?

5 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Niciodata. Din cauza asta sa nu-ti faci griji. Timp sa ai si ca o recomandare e sa o tii minte pe ultima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Admunssen):

Dar mie mi s-a blocat un cont de Facebook pe care mi-am shimbat de multe ori parola(de peste 10 ori).Se poate sa se fi blocat din alte motive?

| Admunssen a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pot fi si alte motive. Parola gresita de cateva ori, tentative de ai intra in cont de catre altcineva, logarea din alta tara se face numai daca raspunzi la intrebarile de securitate a caror raspunsuri nu prea se tin minte. Recomand utilizarea numarului de telefon si setarea in Facebook astfel incat numarul sa fie vizibil doar pentru tine.

| Borntohelp a răspuns:

Nu se blocheaza deoarece de fiecare data trebuie sa confiri prin mail!

| GQlanuL a răspuns:

Nu ti se blocheaza stai fara griji happy