| Martin_Alex_1985 a întrebat:

Daca ma aflu in Germania si am nevoie de de google chrome am voie sa il descaec fara sa paţesc nimic

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Avand in vedere ca este un browser care se distribuie gratuit, poti sa-l descarci linistit. Google se va bucura.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Google Chrome, Mozilla sau orice alt browser il poti descarca fara probleme, desi ai mare grija pe torente pentru a nu descarca filme ori jocuri, de la astea te poti culege cu amenzi usturatoare.

| Betty12345678 a răspuns:

Google chrome este gratuit, oriunde te-ai afla.

| IonelCh a răspuns:

Google chrome este un motor de cautare.Toate motoarele de cautare sunt gratuite.Descarca-l linistit!

| Salontanul a răspuns (pentru IonelCh):

Fals! Google Chrome este un browser. Motorul este doar Google si il poti folosi cu orice browser. De fapt eu il folosesc si la Mozilla Firefox.