| Yn_Alex_1989 a întrebat:

Daca ma conectez la wireless cu laptopul imi arata in colt in dreapta un semn al exclamarii intr-un triunghi si nu pot sa ma conectez pe nici un site ce trebuie sa fac

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Să treci cu șoricelul pe deasupra acelui triunghi și să ne spui ce va apărea scris.
Probabil că fie nu ai instalat driverul pentru placa de rețea, fie nu s-a conectat la wifi, fie nu ai acces la net, deși este conectat la rețea.
Fiind atât de multe posibilități, nu se poate da un răspuns cert fără să ne spui mai multe detalii.