| Yn_Alex_1989 a întrebat:

Daca ma conectez la wireless cu laptopul imi arata in colt in dreapta un semn al exclamarii intr-un triunghi si nu pot sa ma conectez pe nici un site ce trebuie sa fac daca pun cursorul pe iconita imi zice troubleshoot problems si daca dau pe ea imi zice problems founs "problem with wireless adapter or acces point ce trebuie sa fac? si imi mai scrie cava you might need to sing up with this network's internet service peovider [ISP] to get access to the internet

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Router-ul l-ai configurat?

| AleDia a răspuns:

Pai daca arata un semn al exclamarii inseamna ca nu ai semnal... Incearca sa unblii pe la setari sau daca ai cablu de internet sa il deconectezi sa sa il aprinzi ca asa fac eu happy... FUNDA?

| Andrey777 a răspuns:

Trebuie sa introduci parola