| Cristina788 a întrebat:

Daca ma conectez pe wi-fi pe internetul cuiva se poate afla? O prietenă din bloc are internet
nelimitat iar eu i-am descoperit singură parola scriind chiar numele ei, m-am conectat la internet si m-am uitat la filme acum dupa 2 luni s-a aflat adevarul. A venit si mi-a zis daca eu am furat internet prin wi-fi si m- a certat. De unde stie ca am luat internet?,

Răspuns Câştigător
| Zendom a răspuns:

Daca netul e dat pe telefon i se specifica exact cine a facut-o

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Se vede in logouri iar unele mai performante au un mic soft care arata conexiunile active si istoricul lor.

| RAY a răspuns:

Cristina un vpn pe viitor si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru nimportequi):

Le incerci cate 15 zile pe toate
http://www.effecthacking.com/2015/08/14-best-ip-hide-tools-2015.html
sau cumperi licenta e ieftina
6 dolari luna, nu e mult, eu unu recomand
https://easy-hide-ip.com/en/order/purchase

sau sa nu fac spam, bagati internet ca e ieftin, nu promovez sa iei net de la cineva te poate da in judecata, netul in ro e foarte ieftin

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din logurile routerului

| mihai69 a răspuns:

Din logurile ruter-ului, sau chiar direct din router - te vede conectată cu ce ai tu acolo (telefon / tabletă / laptop etc.).