| paulmicutz a întrebat:

Daca ma duc la Orange sa-mi upgradez androidul de pe tableta ma costa ceva? Am un Samsung galaxy tab 3.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Actualizarea softului o poti efectua si singur, fie OTA ( printr-o conexiune de internet stabila la o retea Wi-Fi) sau prin aplicatia Samsung Kies. Daca se intampla sa apara erori, in ultima instanta te vei adresa unui Orange Shop, cu tableta si factura de achizitie pentru efectuarea acestui update de software.

Cu prietenie,
Orange Helper

| LTAA a răspuns:

Să actualizezi Androidul vrei să spui?

| RazvanNikolas1994 a răspuns:

Poți să il actualizezi si fara să te duci la Orange!