| nikolettta a întrebat:

Daca ma suna cineva video pe messenger pot sa raspund si sa-l vad doar eu pe cel care suna nu si el pe mine? Sau doar reciproc se poate? Si daca da cum fac?
Va rog ajutati-ma cat mai repede
Multumesc si fundita

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

Da. Ii răspunzi si închizi camera. Si cand vrei sa va vedeti reciproc o deschizi.

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Vă vedeți reciproc.

| GdX a răspuns:

Initial va vedeti reciproc, pe urma poti inchide camera sa nu te vada.

| Afurisenia a răspuns:

Acopera camera cu ceva. E cel mai simplu happy.

| Elisleon16 a răspuns:

Iei frumos scoci, iei o bucată de hârtie cât să acopere camera, lipești și acoperi camera, și gata?

Bula
| Bula a răspuns:

Poti vorbi, daca-ti opresti camera.
Daca acoperi camera, atunci partenerul isi da seama.