| Dynas a întrebat:

Daca mi-am băgat acum doua zile 50 euro în PayPal iar după i-am scos și mi-au intrat pe card dar astăzi am mai primit încă odată 50 de euro, de ce i-am primit și îmi pot lua banii de pe card inapoi?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Salut,

Verifica tranzactiile din PayPal si vei afla de unde ai extra 50 euro. Cu toate ca ma indoiesc ca PayPal ti-a trimis de 2 ori, posibil ca banca ta sa aiba probleme si sa-ti arate tranzactia de doua ori.

O zi buna! happy