| illloveyouforever a întrebat:

Daca mi-am facut cont pe skype si vreau sa vorbesc cu cineva de pe skype care e pe telefon trebuie sa platesc ceva? eu sunt pe calculator si cealalta persoana pe un smartphone care are skype.
cand am intrat pe o pagina din skype am vazut niste tarife:-s acelea se pun doar daca suni pe cineva sau sms?

Răspuns Câştigător
| DAAAAN a răspuns:

Pai nu ar trebui
din cate am citit despre skype am inteles ca trebuie sa platesti doar daca vrei sa suni pe cineva pe telefon ca si cum ai suna de pe un alt telefon