| Jane_6633 a întrebat:

Daca mi-am pierdut cartela sim (abonament orange ) platesc ceva ca sa imi recuperez numarul? Vreau sa stiu toate detaliile ( nu neaparat sa dati copy-paste )
FUNDA! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Intai trebuie sa suni la nu stiu ce numar sa-ti blochezi cartela anterioara, nu trebuie sa platesti nimic, iar pe urma iti activezi pur si simplu cartela sym, eventual si orangeyoung, unde iti va cere cnp-ul(de aia trebuie sa-ti blochezi cartela pierduta).

1 răspuns:
| Jane_6633 explică:

Miam gasit cartela. Va rog numai raspundeti laughing. Multumesc razvan. Paa!